Kas ir Backlink?

Atpakaļsaites ir saites, kas ir vērstas uz jūsu vietni. Tās tiek sauktas arī par ienākošajām saitēm, un tās darbojas kā uzticības apliecinājums jūsu saturam no citām tīmekļa vietnēm. Tas ir svarīgs faktors, ko meklētājprogrammas ņem vērā, nosakot rangu. Jo vairāk jums ir atpakaļsaites, jo lielākas ir jūsu izredzes ieņemt labu vietu meklētājprogrammu rezultātu lapās. Ir […]

Seohouse.lv
25 aprīlis, 2022
kas ir backlink

Atpakaļsaites ir saites, kas ir vērstas uz jūsu vietni. Tās tiek sauktas arī par ienākošajām saitēm, un tās darbojas kā uzticības apliecinājums jūsu saturam no citām tīmekļa vietnēm. Tas ir svarīgs faktors, ko meklētājprogrammas ņem vērā, nosakot rangu. Jo vairāk jums ir atpakaļsaites, jo lielākas ir jūsu izredzes ieņemt labu vietu meklētājprogrammu rezultātu lapās.

Ir divu veidu atpakaļsaites: dofollow un nofollow. Dofollow saites ir visvērtīgākās, jo tās nodod saiti, kas palīdz uzlabot jūsu vietnes autoritāti un vietu meklētājā. No otras puses, nofollow saites nenodod saiti, taču tās joprojām ir vērtīgas, jo parāda, ka citas vietnes ir informētas par jūsu saturu.

Iegūstot kvalitatīvas atpakaļsaites, varir izaicinājums, jo jums ir jāpārliecina citu vietņu īpašnieki pievienot saiti uz jūsu vietni. Tomēr ir daži veidi, kā iegūt augstas kvalitātes atpakaļsaites:

1. Izveidojiet lielisku saturu, uz kuru citi cilvēki vēlēsies pievienot saites.

2. Sazinieties ar citām vietnēm un lūdziet tās pievienot saites uz jūsu saturu.

3. Izmantojiet sociālo plašsaziņas līdzekļu platformas, lai kopīgotu savu saturu un mudinātu citus saistīt to ar saitēm.

4. Piedalieties tiešsaistes kopienās un forumos, kas saistīti ar jūsu nišu.

5. Iesniedziet viesposteņus citās vietnēs ar saitēm uz jūsu vietni.

6. Izmantojiet direktoriju sarakstus un uzņēmumu sarakstus, kas ļauj iekļaut atpakaļsaiti.

7. Sponsorējiet labdarības pasākumus vai pasākumus un iekļaujiet atpakaļsaiti uz to tīmekļa vietnēm.

8. Sadarbojieties ar citiem uzņēmumiem vai emuāru autoriem un iekļaujiet saites uz citu uzņēmumu vietnēm.

9. Pārliecinieties, ka jūsu tīmekļa vietne ir labi izstrādāta un viegli navigējama, lai cilvēki gribētu izveidot saites uz to.

10. Izmantojiet Google atteikšanās rīku, ja jums ir zemas kvalitātes atpakaļsaites, kas ietekmē jūsu vietnes reitingu.

Atpakaļsaites ir svarīgs SEO faktors, jo tās parāda meklētājprogrammām, ka jūsu vietne ir populāra un uzticama. Tomēr jums jākoncentrējas uz augstas kvalitātes atpakaļsaitēm no vietnēm, kas ir saistītas ar jūsu nišu. Pretējā gadījumā jūs varat iegūt zemas kvalitātes atpakaļsaites, kas faktiski var kaitēt jūsu vietnes ranžēšanai. Ja neesat pārliecināts, kā sākt, sazinieties ar SEO ekspertu, lai saņemtu palīdzību

Related articles

Image Description
Space partners with ADP to offer an integration for seamless people management class="card-text"

With Space’s new integration for ADP can easily share and manage their employee data between the two platforms.

Image Description
Do I need a UX/UI Designer, UX researcher, UX strategist?

How to choose between a UX/UI Designer, UX researcher, UX strategist or another designer.

Image Description
Romain Briaux, designing a designer!

Romain Briaux was born in 1989, and at only 30 years old, his trajectory is impressive. When he is asked how he describes himself, he responds, "designer but in a broad sense". His projects?